Ankiety ewaluacyjne, sprawdzenie postępu z języka angielskiego

W dniu 09.06.2020 r. odbyło się spotkanie ewaluacyjne z uczniami klas informatycznych i logistycznych, którzy wrócili z miesięcznych praktyk w Portugalii w marcu 2020 w ramach projektu PO WER „Profesjonalni na europejskim rynku pracy” realizowanego w naszej szkole.

Podczas tego spotkania uczniowie wypełnili ankiety ewaluacyjne, dzięki którym poznaliśmy poziom zadowolenia i satysfakcji po odbyciu praktyk w Bradze. Dodatkowo nasi uczniowie mieli możliwość wykazać się jeszcze raz swoją wiedzą z języka obcego i nabytymi kompetencjami, wypełniając test postępu z języka angielskiego. Po przeanalizowaniu ankiet i rozmowach z naszymi praktykantami, cieszymy się, że nabyli nowe umiejętności, wrócili zdrowi, szczęśliwi, uśmiechnięci i zadowoleni, jak przystało na profesjonalistów na europejskim rynku pracy – dumni z licznych pochwał od portugalskich pracodawców.