Wszystko dobre, co się dobrze kończy

I po dwóch tygodniach praktyk, wracamy dumne, z poczuciem zawodowo wykonanego zadania, godnie reprezentując naszą szkołę w projekcie Erasmus+ „Staszic Zawodowiec w Europie”.

Nawet nie zdążyłyśmy się obejrzeć, a już trzeba wracać do Polski ze słonecznej Portugalii. Ale najpierw pożegnanie z pracodawcami, wymiana prezentami, uściski. Wszyscy portugalscy pracodawcy byli bardzo zadowoleni z naszego przygotowania do praktyk zagranicznych oraz zaskoczeni naszą wiedzą ekonomiczną. Wszystkie otrzymałyśmy oceny celujące i wzorowe opinie. A wieczorem w pięknej scenerii Bom Jesus do Monte pożegnałyśmy się z naszymi partnerami z Bragamob. Piękne słowa skierował do nas menadżer – Pan Tiago Costa. Smutno jest wracać z tego pięknego, magicznego kraju i żegnać się z uśmiechniętymi, tak przyjaźnie nastawionymi, nigdy nieśpieszącymi się przyjaciółmi z Bragi. Wracamy szczęśliwe, zdrowe i uśmiechnięte. Dzięki Pani Dyrektor Iwonie Matysiak i Pani Kasi Sosze, przez najbliższe siedem lat, jak się postaramy, będziemy mogły wyjeżdżać na praktyki zagraniczne, a kto wie, może uda nam się za rok znowu wrócić do słonecznej, przyjaznej Portugalii…