Zakończenie praktyk w Bułgarii w ramach projektu Erasmus+ „Staszic Zawodowiec w Europie”

Wszystko co dobre, za szybko się kończy… W piątek 30 lipca odbyło się uroczyste zakończenie pobytu naszych uczniów w zawodzie technik hotelarstwa oraz żywienia i usług gastronomicznych w Primorsko.

Nasi przyjaciele z Gabrova: Radosłav Stoyanov i Miglena Proynova zorganizowali w naszym ulubionym miejscu w restauracji hotelu Forest Beach uroczyste zakończenie praktyk w Bułgarii. Uściski, gratulacje, certyfikaty, wpisy na pamiątkowym plakacie i cóż…., czas wracać do domu. Dla nas była to przygoda życia, chcielibyśmy wrócić tu za rok. Pożegnaliśmy się z naszymi współpracownikami, dla każdego mieliśmy słodki upominek z Polski i my też zostaliśmy obdarowali pożegnalnymi upominkami. Nasi przyjaciele byli mile zaskoczeni, my zresztą też, tak ciepłym pożegnaniem. Do zobaczenia Bułgario, mamy nadzieję wrócić tu w przyszłym roku 🙂