Grupa hotelarzy i gastronomików wyruszyła w kolejną podróż

14 sierpnia, grupa hotelarzy i gastronomików wyruszyła w kolejną podróż. Tym razem udało nam się zakwalifikować na praktyki do słonecznej Portugalii w ramach programu Erasmus+ ‚Staszic Zawodowiec w Europie’ 🇵🇹✈️

Po prawie czterogodzinnym locie zmęczeni, lecz zadowoleni dotarliśmy do lotnisko w Porto 🛬Tam czekał już na nas autokar, który zawiózł nas do Bragi. W Bradze, mimo późnej godziny, zostaliśmy miło przywitani 🤗💖 Następnego dnia, wyspani i po pysznym śniadaniu udaliśmy się autokarem nad ocean Atlantycki. Spędziliśmy tam całe popołudnie, korzystając z uroków plaży i portugalskiego klimatu 🌊🏖️ Po kolacji, wieczór spędziliśmy zwiedzając okolicę naszego zakwaterowania. Jak na razie to tyle od nas. Może krótko, ale to dopiero początek, a jeszcze na pewno wiele będzie się działo 😁⭐
Pozdrawiamy i zachęcamy do obejrzenia pierwszych zdjęć 🤩
Erasmus+ „Staszic Zawodowiec w Europie”